Skip to main content

Ποδόσφαιρο Σάλας Ανδρών: Σαλαμίνα – ΑΣΕΔ, την Δευτέρα 05/02 και ώρα 21:30 για την 20η αγωνιστική…

Την ομάδα της Σαλαμίνας αντιμετωπίζει ο ΑΣΕΔ στα πλαίσια της 20ης αγωνιστικής της Futsal Super League…

Η αναμέτρηση διξαγεται στην έδρα των νησιωτών την Δευτέρα 05/02 και ώρα 21:30 με τους “μπλε” να στοχεύουν στην 14η φετινή τους νίκη, μόλις 3 αγωνιστικές πριν την ολοκλήρωση της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος…

0602

Θυμίζουμε ότι η ομάδα μας βρίσκεται στην πέμπτη θέση της βαθμολογίας με 39 βαθμούς και θα παλέψει με όσες πιθανότητες της αναλογούν για την κατάληψη μιας θέσης στην πρώτη τετράδα προκειμένου να αποκτήσει πλεονέκτημα έδρας στα πρώτα ματς της φάσης των play off που ακολουθεί…

Ακολουθεί το πρόγραμμα της 20ης αγωνιστικής και η βαθμολογία

ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΑ/ΩΡΑΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ «ΤΙΜ. ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ»

ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ & ΝΑΖΛΗ,

ΤΑΥΡΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

03/02/2018

19:20

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

Α.Ο.

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

FUTSAL

ΚΛΕΙΣΤΟ «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ»

ΣΤΑΔΙΟΥ 1 & Λ. ΑΙΑΝΤΙΟΥ,

ΣΑΛΑΜΙΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

05/02/2018

21:30

ΣΑΛΑΜΙΝΑ

Γ.Σ.

ΔΟΥΚΑ

ΑΣΕ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΕΡΜΑ ΝΟΤΟΥ,

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

03/02/2018

19:15

Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΕΚ
ΚΛΕΙΣΤΟ «ΧΟΛΙΔΕΙΟ»

ΕΛ. ΦΥΤΑ 5,

ΑΧΑΡΝΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

05/02/2018

22:45

ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

FUTSAL

—–—–ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ &

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Α.Ο. ΣΑΛΑΣ

Βαθμολογία

STOIXIMAN.GR FUTSAL SUPERLEAGUE

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017-2018

A/AΣΩΜΑΤΕΙΑAΓΑΓΩΝΕΣΤΕΡΜΑΤΑΒ
ΝΙΗΥΠΕΡΚΑΤΑ
1ΑΕΚ191811182554
2ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ FUTSAL191721083851
3Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ191513744046
4ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο.191451026942
5ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ19136963639
6ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ198297510426
7ΚΑΛΛΙΘΕΑ Α.Σ. FUTSAL18729797223
8Α.Ο. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΣΑΛΑΣ1962116311620
9Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ196135810418
10ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚ. ΑΘΗΝΑΣ1831144710710

Επίσης, δείτε παρακάτω τον πίνακα που παρουσιάζει συνοπτικά όλη την προσεχή αγωνιστική δραστηριότητα όλων των ομάδων μας στο τμήμα του ποδοσφαίρου σάλας…

image0022

Τέλος, στα μέσα της ερχόμενης εβδομάδας διεξάγεται η β’ φάση του Κυπέλλου Ελλάδας ανδρών με τον ΑΣΕΔ να φιλοξενεί την Αναγέννηση Θρακομακεδόνων την Τετάρτη 07/02 και ώρα 20:00 στο Δαΐς… Τα υπόλοιπα ζευγάρια είναι:

Ερμής Ζωγράφου – Λαγονήσι

ΑΣΕ Δούκα – Αναγέννηση Θρακ/νων

Elite Club – Ρέθυμνο

Μινώταυρος – Διογένης

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ

Ηνίοχος – Γ.Σ. Σαλαμίνας