![](/wp-content/themes/yootheme/cache/96/laxeioforospouliou-968d7c66.jpeg)
Doukas Christmas Bazaar 2022: Λαχειοφόρος Αγορά – Αποτελέσματα
Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας στη Λαχειοφόρο Αγορά, που πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο του Χριστουγεννιάτικου Bazaar 2022 του Αθλητικού μας Συλλόγου – ΑΣΕΔ, για την ενισχυση & στήριξη του Σωματείου ΕΛΙΖΑ
Παρακαλούμε βρείτε ΕΔΩ την αναλυτική λίστα με τους τυχερούς λαχνούς, που κερδίζουν τα δώρα!
![](https://www.ased.gr/wp-content/uploads/2023/06/laxeioforospouliou.jpg)
Οι νικητές μπορούν να παραλαμβάνουν τα δώρα τους από την κ. Κ. Ιωαννίδου, έως και τη Δευτέρα 12 Δεκεμβρίου 2022, στο Ισόγειο του κτηρίου Γυμνασίου – Λυκείου.
Παρακαλούμε σημειώστε ότι μετά το πέρας της συγκεκριμένης ημερομηνίας, τα δώρα δεν θα είναι διαθέσιμα.